KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

x

SKLEPY CYNAMONOWE

Zapraszamy na widowisko słowno - muzyczne pt. "Sklepy cynamonowe”, w interpretacji Krzysztofa Wakulińskiego. Spektakl zrealizowano na podstawie wydanego w 1933 roku zbioru opowiadań wywodzącego się z Drohobycza wybitnego międzywojennego pisarza i rysownika pochodzenia żydowskiego, Brunona Schulza.

Podczas widowiska Krzysztof Wakuliński przeniesie odbiorców w zaczarowany świat zaułków galicyjskiego sztetla, widzianego oczami małego chłopca, odkrywającego świat z dziecinną fascynacją.

Poza aktorem, na scenie wystąpią: Walentyn Dubrowskij – fortepian, Michał Półtorak – skrzypce i Tomasz Kupiec – kontrabas.

  • autorBruno Schulz
  • tekstKrzysztof Wakulińśki
  • zespół muzycznyWalentyn Dubrowskij (fortepian), Michał Półtorak (skrzypce) ,Tomasz Kupiec (kontrabas)
  • grafika, scenografia, rekwizytyAnna Trzaska Madej, Elżbieta Borkowska - Dubrowska