KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

x

UWIEDZIONA CHILI SHOW OLGI ADAMSKIEJ

„Gdyby Olga Adamska żyła w międzywojniu, byłaby bez wątpienia gwiazdą niejednego kabaretu. (…) Tworzy wizerunek scenicznej divy retro, podszyty współczesnym mrugnięciem oka i dopełniony własnym temperamentem. I co bardzo ważne ma nie tylko dystans do wykonywanego repertuaru – nie zawsze skądinąd „przedwojennego” - ale i do samej siebie w tym repertuarze.”

Artur Daniel Liskowacki

 

Męskie teksty - Hemar, Boy – Żeleński, Młynarski, Michaux, Przybora, Iredyński - w ultra kobiecej interpretacji. Piosenki i monologi kobiety uwodzącej, niepotrafiącej żyć bez mężczyzny ale i wolnej. Teatralne Show rozbudzające umysł i serce. Ponad godzina humoru na najwyższym poziomie.

 

RECENZJE / WYWIADY:

Olga Adamska – do teatru po spełnienie

Dama w trampkach

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że prezentowane treści mogą okazać się nieodpowiednie dla dzieci lub osób małoletnich. Prosimy o rozwagę – dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy.

  • realizacjaAdam Opatowicz
  • współpracaDaria Friedrich
  • premiera4 lutego 2017
  • czas trwania1 godz. 15 min.
  • antrakty-