Arkadiusz Jakubik Romeo i Julia żyją

Bilety:


O spektaklu:


Czy można opowiedzieć, zagrać i wyśpiewać na scenie film fabularny?

Można.

„Romeo i Julia żyją” to oryginalny, autorski projekt Arkadiusza Jakubika. To spektakl, muzyczny performans, film i koncert w jednym.

Jakubikowi na scenie towarzyszą muzycy. Oprócz tego, że grają, są również aktorami w tym performansie.

Prosta inscenizacja, muzyka na żywo i interaktywna zabawa z publicznością. Do tego projekcje oryginalnych video-artów Natana Berkowicza na ekranach.

W warstwie fabularnej „Romeo i Julia żyją” to melodramatyczno- komediowa, pełna napięcia, emocji i zwrotów akcji opowieść o miłości.

Jakubik zabiera nas w niezwykłą podróż do małego miasteczka. Opowiada i wyśpiewuje filmową historię o Romeo i Julii po czterdziestce, która kończy się happy endem.

Koncertowy spektakl działający przede wszystkim na wyobraźnię widza, który będzie musiał wykorzystać swoją wrażliwość i kreatywność, aby w głowie zwizualizować historię Jakubika i nakręcić swój własny film.

Galeria: